35,
70per m²
Pakket prijs 50,70
Vloertegel Olympia betonlook antraciet 45x45 cm geeft Uw interieur een stijlvolle, moderne uitstraling. De diepe antraciettint en het strakke vierkante formaat passen perfect bij een industriële of minimalistische woonstijl. Met deze tegel creëert U een rustig geheel dat zowel in woonkamer, keuken als hal prachtig tot zijn recht komt. Dankzij het geglazuurde keramische oppervlak geniet U van een praktische vloer die er jarenlang mooi blijft uitzien.
Stijlvolle betonlook in antraciet
De Olympia-serie combineert de uitstraling van ruw beton met de finesse van keramiek. De subtiele schakeringen in het oppervlak geven Uw ruimte karakter, zonder te overheersen. Het formaat 45x45 cm zorgt voor een evenwichtig lijnenspel, waardoor kleine ruimtes groter ogen en grote kamers een harmonisch geheel vormen.
Sterke kwaliteit, zorgeloos gebruik
Deze geglazuurde keramische tegel met slijtklasse PEI 4 en een hardheid van Mohs 7-8 blijft mooi bij intensief dagelijks gebruik in leefruimtes. Het niet-poreuze oppervlak stoot vuil en vocht af, zodat vlekken zich lastig hechten en reinigen snel gaat. Vorstbestendigheid maakt plaatsing in onverwarmde binnenruimtes mogelijk, terwijl compatibiliteit met vloerverwarming extra comfort biedt.
Eenvoudige plaatsing en veelzijdige toepassing
De rechte randen laten een smalle voeg toe, wat het betoneffect versterkt en een bijna naadloze vloer oplevert. Plaatsing op zowel vloer als wand creëert een uniforme look, bijvoorbeeld in badkamer of keuken. Combineer de antracietkleur met warme houttinten en mat zwarte accenten en creëer een harmonieus, eigentijds interieur.
Kies Vloertegel Olympia betonlook antraciet 45x45 cm en transformeer Uw woning tot een stijlvolle, onderhoudsarme leefruimte. Vraag bij twijfel advies over plaatsing en start vervolgens met het realiseren van Uw nieuwe vloer.