De Worx WX020.9 is een HPLV verfspuit, wat staat voor “Veel Volume Lage Druk”. Dit houdt in dat je met een een HVLP spuitpistool een hoog volume aan verf kunt spuiten bij een lage persluchtdruk. Hierdoor heb je met een HVLP een hoge lakopbrengst! De Worx HVLP verfspuit levert een maximale druk van 20 kPa en is geschikt voor o.a. lak, beits, vernis en veel overige vloeistoffen. Met zijn borstelloze motor biedt deze verfspuit meer vermogen, een langere looptijd en een langere levensduur dan een spuit met een standaard borstelmotor.
Door het compacte ontwerp is hij gemakkelijk te manoeuvreren en door de instelbare snelheidsregeling is de verfstroom gelijkmatig en wordt het risico dat er te veel verf wordt uitgespoten geminimaliseerd. De container kan maximaal 1L verf bevatten. 4 Verschillende spuitmondpatronen en -maten zijn inbegrepen om een professionele afwerking op zowel grote als kleine oppervlakken te garanderen. Verder bevat hij een waterslangadapter, die tijdens het reinigen op de machine wordt gemonteerd. De waterslang wordt dan rechtstreeks op de verfspuit aangesloten en reinigt deze snel en efficiënt. De verfspuit kan wel tot 17 minuten continu sprayen op 1 acculading.
De Worx verfspuit wordt geleverd met 4 nozzlepatronen, een waterslangadapter, een trechtertje, een reinigingsborstel en een reiniginspin, maar zonder accu of lader.
Deze machine maakt deel uit van het praktische Worx Powershare concept, wat betekent dat de accu’s compatibel zijn met andere 20 Volt (tuin)machines van Worx. Zo hoef je minder dure accu’s te kopen, goed voor het milieu en je portemonnee!
Op dit gereedschap past een accu die je ook op ander Worx gereedschap kunt gebruiken.
Bekijk ze allemaal hier.