19,
99per l 42,35
Met de Alabastine Lakplamuur 800g werk je kleine beschadigingen zoals krasjes, houtnerven en lichte oneffenheden glad af voor een strak eindresultaat. Deze fijne plamuur is ideaal om geverfd of gegrond hout perfect egaal te maken en kan zowel binnen als buiten gebruikt worden.
Dankzij een maximale laagdikte van 1 mm is deze plamuur uitermate geschikt voor het fijn afwerken van oppervlakken vóór je begint met lakken of beitsen. De gebruiksvriendelijke, watergedragen formule droogt snel: na ongeveer 4 uur (afhankelijk van de laagdikte, temperatuur en luchtvochtigheid) kun je schuren en overschilderen.
Je kunt deze lakplamuur probleemloos overschilderen met alle soorten verf, waaronder zowel alkyd- als acrylverf, en ook met dekkende houtbeitsen.