Productomschrijving
De OXO thermische afdekking van 12 x 5 meter, met een dikte van 500 micron, is een innovatieve oplossing die lang meegaat en het comfort van uw zwembad optimaliseert.
Deze afdekking is gemaakt van OXO-materiaal en onderscheidt zich door de noppen met een geoptimaliseerde vorm en gecontroleerde afstand, waardoor deze uitzonderlijk goed bestand is tegen extreme omstandigheden.
In tegenstelling tot traditionele afdekkingen zetten de dikke en homogene noppen niet uit onder invloed van de zon, wat seizoen na seizoen een stabiele, uniforme en uiterst duurzame afdekking garandeert.
Het versterkte drijfvermogen en de robuuste structuur zorgen voor een uitstekende slijtvastheid en vormen een fysieke barrière tegen vuil, waardoor het water met minimale inspanning schoon blijft.
Dankzij het thermische ontwerp houdt deze afdekking warmte vast door zonne-energie op te vangen, waardoor de watertemperatuur op natuurlijke wijze tot +5 °C kan worden verhoogd, terwijl verdamping wordt beperkt om daadwerkelijk water- en energiebesparingen te realiseren.
Geleverd met een set ringen en een beschermhoes, past het zich perfect aan zwembaden tot 12 x 5 meter aan voor een praktisch en efficiënt gebruik.