Algemene kenmerken | CESL C 100 L |
|---|---|
| Werkelijke capaciteit | 100 L |
| Stroomvoorziening | 230 V eenfase |
| Tijd voor het verwarmen van warm water tot 40°C (zonder Boost-modus) | 2u52 |
| Energieklasse | B |
| Intensiteit | 8,69 A |
| Hoeveelheid geleverd water bij 40°C V40 verticale montage | 131 liter |
| Hoeveelheid water geleverd bij 40°C V40 horizontale montage | 115 liter |
| Maximale bedrijfstemperatuur | 75°C |
| Uitgangsmodulevermogen | 1200 W |
| Ingangsmodulevermogen | 800 W |
| Maximale bedrijfsdruk | 7,5 bar |
| Elektrische beschermingsklasse | IP X4 |
| Afmetingen (HxBxD) | 1090 x 570 x 323 mm |
| Leeg gewicht | 38 kg |
| Certificering | NF |