Scan, en bekijk het stappenplan op praxis.nl

0
Menu
0

Abus Hangslotset TKZ4/40 - Zink, hoge veiligheid voor poort - Behuizing 40mm - Set van 2 stuks

  • Zwaar zink hangslothuis met geborsteld roestvrij staal look "Solid Body"
  • Versterkte stalen beugel met NANO PROTECT™ coating die een zeer effectieve bescherming biedt tegen roest
  • Nieuwe generatie siliconen behuizing voorkomt krassen en beschadigingen
  • Precisiecilinder met paracentrische sleutel biedt bescherming tegen inbraakpogingen
  • Deze set bevat 2 stuks

Toon specificaties

20% KEUZEKORTING

34,

99

27,

99

per stuk(s) 13,99

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

HangslotenAbus producten

Productomschrijving

Het hangslot messing TKB2 35mm van Abus is een klassiek hangslot met sleutel van Abus, ontworpen voor basisbeveiliging in en om het huis, op de werkplaats of onderweg. Dit betrouwbare veiligheidsslot is ideaal als hangslot met sleutel voor het afsluiten van poorten, gereedschapskisten, kasten en lassokabels, zowel binnen als buiten. De massief messing behuizing in combinatie met een gehard stalen beugel zorgt voor langdurige bescherming tegen corrosie en eenvoudige inbraakpogingen. Een opvallend kenmerk is de automatische vergrendeling: je hoeft geen sleutel te gebruiken om het slot te sluiten, maar duwt de beugel eenvoudig in de behuizing. Dit maakt het hangslot extra gebruiksvriendelijk.

Beschrijving en toepassingen

Dit robuuste hangslot van massief messing biedt een solide basisbeveiliging voor uiteenlopende toepassingen. Het is perfect geschikt voor het beveiligen van deuren, poorten, schuren, kelderramen, verdeelstations en lockers in de sportschool of op school. Dankzij het compacte formaat en de stevige constructie kun je het ook uitstekend gebruiken voor gereedschapskisten en luskabels. De precisiecilinder met paddestoelstiften maakt lockpicken een stuk moeilijker en beschermt jouw eigendommen beter tegen diefstal. De gehard stalen beugel biedt extra weerstand tegen doorzagen, terwijl de interne onderdelen van het slot zijn gemaakt van corrosievrije materialen voor een langere levensduur, zelfs bij blootstelling aan vocht of wisselende weersomstandigheden. Dit hangslot is een uitstekende keuze voor iedereen die zoekt naar een betrouwbaar en gebruiksvriendelijk veiligheidsslot voor dagelijks gebruik.

Technische specificaties
  • Type hangslot: Hangslot met sleutel
  • Materiaal body: Massief messing
  • Materiaal beugel: Gehard staal
  • Vergrendelingsmechanisme: Precisiecilinder met paddestoelstiften, automatische sluiting
  • Aantal sleutels: 2
  • Bijzonderheden: Weerbestendig, geschikt voor binnen en buiten
Afmetingen beugel en body

Afmetingen body (B x H x D): 9,5 x 17,1 x 1,95 cm

Beugelruimte (Hoogte x Breedte): 16 x — mm

Diameter beugel: 5 mm

Weerstand en duurzaamheid

Het hangslot messing TKB2 35mm van Abus is ontworpen voor een lange levensduur, ook bij intensief gebruik. De massief messing behuizing biedt uitstekende weerstand tegen roest en corrosie, waardoor het slot ideaal is voor buitengebruik en vochtige omgevingen zoals schuren en kelders. De gehard stalen beugel is zaagbestendig, wat de kans op succesvolle braakpogingen aanzienlijk vermindert. De precisiecilinder met paddestoelstiften zorgt voor effectieve bescherming tegen lockpicken, zodat ongewenste toegang wordt bemoeilijkt. Dankzij de niet-corrosieve interne onderdelen blijft het hangslot betrouwbaar functioneren, zelfs onder zware omstandigheden. Dit maakt het slot tot een inbraakwerend en corrosiebestendig veiligheidsslot voor dagelijks gebruik.

Inhoud van de verpakking

1x hangslot messing TKB2 35mm van Abus

2 sleutels

Voor betrouwbare basisbeveiliging van je eigendommen kies je voor het hangslot messing TKB2 35mm van Abus. Vertrouw op de kwaliteit en duurzaamheid van Abus en bescherm wat voor jou belangrijk is, elke dag opnieuw.

EAN:
  • 4003318084447

Specificaties

  • Hoofdeigenschappen
    Materiaal
    Zink
    Type materiaal
    Gewapend staal
    Type slot
    Hangslot
    Kleur
    Zink
    Aantal sleutels
    2
    Afwerking
    Verzinkt
    Materiaaleigenschap
    Duurzaam, Waterdicht, Impact resistent
    Met sleutel
  • Technische kenmerken
    Gewicht
    400 g
    Beugelhoogte slot
    25 mm
  • Toepassing en gebruik
    Binnen/buitengebruik
    Buiten, Binnen

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Voor de Makers

  • Snel ophalen in een Praxis winkel bij jou in de buurt

  • Gratis retourneren

  • 30 dagen bedenktijd (met Praxis Plus 90 dagen)

Hulp nodig?

Andere vraag?

Praxis winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Praxis

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Voor de MakersPraxis
© 2025 -

Praxis

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten