Scan, en bekijk het stappenplan op praxis.nl

0
Menu
0

Fischer plug EasyHook Duopower glasvezelversterkte kunststof - diam. 6x30mm - 6 stuks

  • De haak kan snel en gemakkelijk met een schroevendraaier worden geïnstalleerd
  • Dankzij het vooraf bepaalde breekpunt kan de haak optimaal worden geplaatst en geïnstalleerd op verschillende afstanden van de muur
  • Het grijze hoofddeel van hoogwaardig nylon zorgt voor de stevigheid van de sluiting, terwijl het rode onderdeel voor een optimale uitzetting en extra veiligheid zorgt
  • De dop en de sluitring zorgen voor een perfecte afwerking.
  • Voor alle houders

Toon specificaties

20% KEUZEKORTING

9,

79

7,

83

per stuk(s) 1,30

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

WandhakenFischer producten

Productomschrijving

Voor al uw doe-het-zelfprojecten waarbij een veelzijdige en stevige muurbevestiging nodig is, is de Fischer EasyHook ooghaak met DuoPower plug uw betrouwbare partner. Hiermee creëert u in een handomdraai veilige ophangpunten voor uiteenlopende toepassingen in huis.

Algemene Beschrijving

De Fischer EasyHook ooghaak met 6x30 DuoPower plug is een universele plugset waarmee u schroeven eenvoudig verandert in functionele ooghaken. Deze set bestaat uit een innovatieve haakadapter en plug van glasvezelversterkte kunststof, geschikt voor hoge belastingen en een stabiele bevestiging. Ideaal voor het ophangen van lampen, decoraties of andere objecten op verschillende soorten muren. De ooghaak is bovendien eenvoudig te verwijderen met een accuschroevendraaier, zodat u flexibel blijft bij het aanpassen of verplaatsen van uw inrichting.

De belangrijkste specificaties
  • Type plug: Universele plug met ooghaak (EasyHook)
  • Diameter van de plug: 6 mm
  • Lengte van de plug: 30 mm
  • Benodigde boordiameter: 6 mm
  • Materiaal van de plug: Glasvezelversterkte kunststof (nylon en kunststof)
  • Schroef meegeleverd: Ja
  • Type schroefkop: PZ2
  • Aantal: 6 stuks
Compatibele materialen en draagvermogen

Deze plug is geschikt voor diverse ondergronden, waaronder gipsplaten, holle wanden, volle en holle bouwblokken, baksteen en beton. U kunt rekenen op een stevige muurbevestiging, ongeacht het materiaal. Het indicatief draagvermogen is afhankelijk van de ondergrond en correcte installatie.

Voordelen en functionaliteiten
  • Snelle montage met een accuschroevendraaier
  • Glasvezelversterkte kunststof zorgt voor een hoge belastbaarheid
  • Vooraf bepaald breekpunt voor optimale positionering
  • Net resultaat dankzij bijgeleverde ringen en afdekkappen
  • Eenvoudig te verwijderen en flexibel in gebruik
Installatie

Bevestig de haakadapter aan de meegeleverde schroef en plaats deze samen met de DuoPower plug in het geboorde gat. Voor de montage heeft u enkel een accuschroevendraaier nodig. Dankzij het slimme ontwerp zijn geen speciale gereedschappen vereist.

Inhoud van de verpakking

De verpakking bevat 6 EasyHook ooghaken, 6 DuoPower pluggen (6x30 mm), 6 schroeven (PZ2), afdekkappen en ringen voor een nette afwerking.

Met de Fischer EasyHook ooghaak met DuoPower plug realiseert u snel en eenvoudig een betrouwbare ophangmogelijkheid aan vrijwel elke muur. Zo voltooit u uw klus efficiënt en met een professioneel resultaat.

EAN:
  • 4048962405484

Specificaties

  • Algemene artikelgegevens
    Serie
    EasyHook
  • Hoofdeigenschappen
    Materiaal
    Kunststof
    Type schroeftop
    PZ 2
    Kleurfamilie
    Wit
  • Technische kenmerken
    Diameter
    6 mm
    Gewicht
    52 g
    Diameter boortje
    6 mm

Vaak samen gekocht



Alternatieven

Voor de Makers

  • Snel ophalen in een Praxis winkel bij jou in de buurt

  • Gratis retourneren

  • 30 dagen bedenktijd (met Praxis Plus 90 dagen)

Hulp nodig?

Andere vraag?

Praxis winkels

Vind een winkel bij jou in de buurt

Volg Praxis

Makkelijk betalen

Meld je aan voor onze nieuwsbrief

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

Voor de MakersPraxis
© 2025 -

Praxis

Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten