6,
95Bescherm je waardevolle elektronische apparaten met de VLTG Glaszekering 5x20mm - 2A - T(traag). Deze hoogwaardige zekeringen zijn ontworpen om je apparatuur te beschermen tegen overbelasting en kortsluiting, waardoor je met een gerust hart je apparaten kunt gebruiken. Met een set van vijf stuks ben je altijd voorbereid op onverwachte situaties.
Voordelen
Betrouwbare bescherming
De VLTG Glaszekering 5x20mm - 2A - T(traag) biedt betrouwbare bescherming tegen overbelasting en kortsluiting. Dit betekent dat je elektronische apparaten veilig blijven, zelfs bij onverwachte stroompieken. Zo voorkom je dure reparaties en vervangingen.
Duurzaam en robuust
Deze glaszekeringen zijn gemaakt van hoogwaardig glas en metaal, wat zorgt voor een lange levensduur en betrouwbare prestaties. Of je nu een hobbyist bent of een professional, je kunt rekenen op de duurzaamheid van deze zekeringen.
Gemakkelijk te vervangen
Dankzij het standaardformaat van 5x20mm zijn de VLTG glaszekeringen eenvoudig te vervangen. Dit maakt ze ideaal voor een breed scala aan toepassingen, van huishoudelijke apparaten tot industriële machines.
Hoe het product werkt
De VLTG Glaszekering 5x20mm - 2A - T(traag) werkt door de stroom te onderbreken wanneer deze een bepaalde limiet overschrijdt. Dit voorkomt dat je apparaten beschadigd raken door overbelasting of kortsluiting. De 'T' staat voor traag, wat betekent dat de zekering een korte tijd een hogere stroom kan verdragen voordat deze doorslaat, ideaal voor apparaten met een hoge inschakelstroom.
FAQ
Belangrijke specificaties
Bescherm je apparaten en geniet van gemoedsrust met de VLTG Glaszekering 5x20mm - 2A - T(traag)!