EcoRain 30% Waterbesparende Regendouchekop Melvin XL 30 CM Chroom Rechthoekige Douchekop/Hoofddouche
EcoRain 30% Waterbesparende Regendouchekop Melvin XL 30 CM Chroom Rechthoekige Douchekop/Hoofddouche 2
EcoRain 30% Waterbesparende Regendouchekop Melvin XL 30 CM Chroom Rechthoekige Douchekop/Hoofddouche 3
EcoRain 30% Waterbesparende Regendouchekop Melvin XL 30 CM Chroom Rechthoekige Douchekop/Hoofddouche 4
EcoRain 30% Waterbesparende Regendouchekop Melvin XL 30 CM Chroom Rechthoekige Douchekop/Hoofddouche 5
EcoRain 30% Waterbesparende Regendouchekop Melvin XL 30 CM Chroom Rechthoekige Douchekop/Hoofddouche 6
EcoRain 30% Waterbesparende Regendouchekop Melvin XL 30 CM Chroom Rechthoekige Douchekop/Hoofddouche 7
EcoRain 30% Waterbesparende Regendouchekop Melvin XL 30 CM Chroom Rechthoekige Douchekop/Hoofddouche 8
EcoRain 30% Waterbesparende Regendouchekop Melvin XL 30 CM Chroom Rechthoekige Douchekop/Hoofddouche 9
Exclusief online

EcoRain 30% Waterbesparende Regendouchekop Melvin XL 30 CM Chroom Rechthoekige Douchekop/Hoofddouche

  • Extra brede douchekop: 30 cm
  • Universele aansluiting
  • Hoge kwaliteit
  • 50% Besparend op water- en gas
  • Prachtig design

Toon specificaties

69,

95

Nog niet gevonden wat je zoekt? Bekijk meer:

RegendouchekoppenEcoRain producten

Productomschrijving

Stap onder de douche en voel direct de ontspannende werking van zacht regendouche effect! Met de waterbesparende regendouche Melvin XL haal je deze ultieme douchebeleving in huis. Met de waterbesparende regendouche krijgt jouw badkamer direct een moderne uitstraling en zorgt voor een perfecte match met jouw interieur.

  • Hoogwaardig coating
  • Bespaar tot wel 30%
  • Innovatieve StopDrop-systeem
  • Moderne chroom-/ of zwarte afwerking
  • Lange levensduur

    Maximaliseer comfort, minimaliseer waterverbruik met AquaPro!
    AquaPro, de geavanceerde waterbesparende technologie van EcoRain, biedt een indrukwekkende besparing van tot 30% op je waterverbruik, zonder in te leveren op het comfort of de waterdruk. Deze innovatieve techniek stelt je in staat om bewust met water om te gaan, terwijl je toch geniet van een heerlijke en krachtige waterervaring.

    Extra grote douchekop: Creëer jouw eigen regendouche effect.
    De regendouche Melvin XL heeft alles in huis om de ultieme douchebeleving te creëren voor jou. Met een afmeting van 30 x 20 cm zorgt de grote douchekop ervoor dat jouw hele lichaam omringd wordt met heerlijke warme waterstralen. 

    Vele douchekoppen zijn net te klein en zullen niet jouw volledige lichaam besproeien met dat heerlijke en warme water. Door de extra brede douchekop creëert regendouche Melvin XL een regendouche effect vanaf het moment dat je onder de douche stapt, waardoor je telkens weer geniet van een ruim oppervlakte van warm water!

    Geen lekkende douchekop meer met StopDrop-systeem!
    De slimme douchekop voegt voldoende zuurstof toe aan het water wat resulteert in een gezondere huid; zonder dat je ook maar iets hoeft in te leveren op comfort. Door het StopDrop-systeem minimaliseert de douchekop het nadruppelen nadat jij de kraan hebt dichtgedraaid.

    Verlengde levensduur met meer laagse coating
    De duurzame douchekop is gemaakt van hoogwaardig materiaal, hierdoor staat de douchekop garant voor jarenlang douchegenot. De oppervlakte is voorzien van hoogwaardig chroom met meerdere lagen 10 Grade Crystal Diamond Plating in combinatie met extra verdikt ABS kunststof om de kwaliteit te waarborgen.

    EAN:
    • 8720726446594

    Specificaties

    • Algemene artikelgegevens
      Serie
      i
      Melvin
      Type materiaal
      ABS (acrylonitril-butadieen-styreen)
      Type douchekop
      i
      Hoofddouche
    • Hoofdeigenschappen
      Materiaal
      Kunststof
      Kleur
      Chroom
      Kleurfamilie
      Metaal chroom
      Afwerking
      Verchroomd
      Antibacterieel
      Materiaaleigenschap
      Vochtbestendig
    • Technische kenmerken
      Breedte
      30 cm
      Hoogte
      20 cm
      Diepte
      2 cm
      Breedte douchekop
      300 mm
      Diameter douchekop
      300 mm
      Lengte douchekop
      300 mm
      Aantal functies
      1
      Aantal soorten stralen
      1
      Anti-kalk
      Draaihoek
      360 °
      Indicatie met kogelgewricht
      Kleur sproeiplaat
      Zwart
      Met automatische stop
      Volumestroomklasse
      S - 8,8 tot 11,5 l/minuut
      Waterbesparingspercentage
      50

    Vaak samen gekocht



    Alternatieven

    Scan, en bekijk het stappenplan op praxis.nl

    NaN
    Menu
    NaN

    Voor de Makers

    • Snel ophalen in een Praxis winkel bij jou in de buurt

    • Gratis retourneren

    • 30 dagen bedenktijd (met Praxis Plus 90 dagen)

    Hulp nodig?

    Andere vraag?

    Praxis winkels

    Vind een winkel bij jou in de buurt

    Volg Praxis

    Makkelijk betalen

    Meld je aan voor onze nieuwsbrief

    Schrijf je in voor de nieuwsbrief

    Voor de MakersPraxis
    © 2025 -

    Praxis

    Alle prijzen zijn incl. BTW en excl. eventuele verzendkosten