Productomschrijving
Waarom kiezen voor de OXO thermische afdekking voor uw zwembad van 8,5 x 3,5 m? Omdat het geavanceerde technologie, comfort en duurzame besparingen combineert in een formaat dat perfect geschikt is voor grote zwembaden.
Met zijn 400 micron dikke bubbels en lichtblauwe kleur, ontworpen om de zonne-absorptie te maximaliseren, zorgt deze bubbelafdekking voor een natuurlijke warmtewinst tot +5 °C, simpelweg dankzij een paar uur zonneschijn.
Het beperkt de waterverdamping drastisch, vermindert de verwarmingsbehoefte en verkort de onderhoudstijd, voor een zuiniger en ecologischer beheer van uw zwembad.
Het innovatieve materiaal, met vormvaste bubbels en een nauwkeurige afstand, biedt een uitzonderlijke weerstand: het zet niet uit onder invloed van warmte en blijft stabiel, zelfs midden in de zomer of bij sterke temperatuurschommelingen.
Het drijfvermogen wordt gegarandeerd door de ronde vorm van de bubbels en hun hoge luchtgehalte, waardoor een thermische barrière ontstaat die warmte vasthoudt en vuil van buitenaf tegenhoudt.
Het resultaat: schoner, warmer water en een duurzame afdekking die seizoen na seizoen goed presteert.
Dankzij de meegeleverde ringenset en beschermhoes is het apparaat eenvoudig te gebruiken. Het kan eenvoudig worden bevestigd en opgeborgen, en de kwaliteit blijft behouden in de loop van de tijd.