Stamos Welding Group Lasrookafzuiging - 1 afzuigarm - 750 W SWG-FUME750
- Afzuigoppervlak: 15 m²
- Luchtstroom max : 1000 m³ h
- Vermogen: 750 w
- Meertrapsfilter: polyester, eptfe, cellulose
- Lengte zuigarmen: 2 m
Toon specificaties
Productomschrijving
Schone lucht tijdens het lassen dankzij de effectieve lasrookafzuiging
Lassen en plasmasnijden produceren rook die de luchtkwaliteit merkbaar verslechtert. Gebruik daarom het Stamos Welding Group lasrookafzuigsysteem, dat uw werkplek vrij houdt van zware dampen. Met de koolstofstalen eenheid filtert u effectief droge, olievrije en niet-corrosieve rookmengsels en houdt u de lucht in uw werkplaats schoon. Bovendien wordt hij gebruikt voor stof- en rookafzuiging en verwijdert hij gevaarlijke rookemissies en geuren.
Hoogtepunten
- Afzuigoppervlak: 15 m²
- Luchtstroom max.: 1000 m³/h
- Vermogen: 750 W
- Meertrapsfilter: polyester, ePTFE, cellulose
- Lengte zuigarmen: 2 m
Pas de lasafzuiger aan elke werkplek aan
Voor variabel gebruik van de lasextractor is een arm beschikbaar die u 360° kunt draaien voor uitlijning. Zo stemt u de afzuigkap altijd optimaal af op uw werkplek. De krachtige 750 W motor bereikt een luchtstroom van 1000 m³/h, zodat u een totale oppervlakte van 15 m² rookvrij kunt maken. Extra flexibiliteit wordt geboden door de vier rubberen wielen waarmee u de lasdampafzuiger gemakkelijk kunt vervoeren en ideaal kunt positioneren. Voor een veilige stand bedient u gewoon de betrouwbare remmen.
Gebruik de mobiele lasrookafzuiger voor kleine tot middelgrote hoeveelheden lasrook om de beste filterresultaten te verkrijgen bij het afzuigen. Het meerlaagse filter van polyester, ePTFE en cellulose is ontworpen voor stofdeeltjes boven 0,3 μm en bereikt een reinigingsvermogen van 99,9% zonder de luchtstroom te beïnvloeden. Met de lasdampafzuiger verwijdert u schadelijke dampdeeltjes en stof en vuil uit de lucht, die worden opgevangen in een reservoir van 2 l. Wanneer het filter verzadigd is, kunt u het in een paar eenvoudige stappen vervangen.
U gebruikt lasrookafzuiging op tal van gebieden zoals farmaceutische en medische laboratoria voor het filteren van stof, in de medische sector ook voor het filteren van gas en rook. De eenheid is ook ideaal voor rookfiltratie tijdens het lassen, solderen en laseren, waarbij tevens gevaarlijke rook wordt gefilterd en geuren worden geëlimineerd. Het is een lasrookverdelgingssysteem dat ook wordt gebruikt bij robotlassen voor rook- en stofafzuiging. Het beschikt over op maat gemaakte leidingen met afzuigsystemen.
Omvang van de levering
- Lasrookafzuiging} SWG-FUME750
- Afzuigarm
- Afzuigkap
- Luchtslang
- 4062859194169
Specificaties
- Technische kenmerken
- Breedte
- 61 cm
- Hoogte
- 100 cm
- Diepte
- 50.5 cm
- Energieklasse
- Geen energieklasse meer nodig
- Indicatie met regelbare gastoevoer
- Toepassing en gebruik
- Met regelbare luchttoevoeri
- Met regelbare luchttoevoer